Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Padani ActiveSync

Kato_ce4you (970)|5.4.2005 00:44
Urcite se to nekomu z vas taky stava - co delat, kdyz mi ActiveSync furt pada pri kopirovani vetsich souboru? Kdyz chci do MDA dostat treba slozku mp3, tak to padne u treti pisnicky -> musim vytahnout MDA z kolibky, vrazit ho tam, smazat zkazeny soubor a kopirovat dal - celkem vopruz :? A to nemluvim o tom, kdyz tam chci zkopirovat jeden vetsi soubor - treba 100MB - pres 58MB jsem se jeste nedostal - to je soucasny rekord :no: A je uplne jedno, o jaky typ souboru se jedna - jestli je to mp3, avi, doc, zip, exe nebo treba neco uplne nesmysleneho. Takze na nejaky filmecky muzu v klidu zapomenout :?
Nevite nekdo, co s tim?
ActiveSync mam 3.8 (tusim ENG), WinXP SP2 CZ a MDA II, jak mam v podpisu.

(tedka me napadlo - nemuze to delat to pretaktovani na 530MHz?)
beecher (9270)|5.4.2005 09:40
Kato, tohle se tady uz resilo nejmene 3x... :sarcastic:

AS i pri vypnutem prevodu dokumentu pri kopirovani na PDA to kopirovani zene pres sebe (cimz to nahrava do pameti PC), cimz to zdrzuje a pak se to odstreli.

Jedine reseni je ctecka karet.
Pavlucha (1496)|5.4.2005 09:47
[QUOTE="beecher"]Kato, tohle se tady uz resilo nejmene 3x...
...Jedine reseni je ctecka karet.[/QUOTE]

Má pravdu ten hoch...
Zkoušel jsem všechno možný a u čtečky jsem skončil taky. ;)
Kato_ce4you (970)|5.4.2005 11:53
Hmm - diky vsem. Btw. to vite, ze jsem prvne hledal, nez jsem se zeptal, ale procitani vsech diskuzi obsahujicich slovo ActiveSync je nad me sily a tp co jsem procetl mi nepomohlo... Takze je to to komprimaci - hmm - takze kdyz nebudu pouzivat ActiveSync, ale nejakej jinej *Sync od nekoho jineho?
beecher (9270)|5.4.2005 12:08
[QUOTE="Kato"]takze kdyz nebudu pouzivat ActiveSync, ale nejakej jinej *Sync od nekoho jineho?[/QUOTE] Nepomuze, AS musis mit vzdycky nainstalovany (bez nej to nepujde ani heverem), nahrada za nej neni, jenom vylepseni...
Kato_ce4you (970)|5.4.2005 12:22
[QUOTE="beecher"]Nepomuze, AS musis mit vzdycky nainstalovany (bez nej to nepujde ani heverem), nahrada za nej neni, jenom vylepseni...[/QUOTE]
? A co treba SynCE - pro Linux? Btw. je mi jasny, ze nejde nahradit ActiveSync v PDA, ale tu stolni verzi musi jit..
Miloš Strouhal (3997)|5.4.2005 15:05
Tady máš "náhradu", a už toho nech..;)
plachow_ce4you (159)|11.4.2005 13:22
Soubory do MDA2 zásadně přes plugin do Total Commandera. Zrovna 100MB video z dovolené. Bez problémů...
Kato_ce4you (970)|12.4.2005 08:09
[QUOTE="plachow"]Soubory do MDA2 zásadně přes plugin do Total Commandera. Zrovna 100MB video z dovolené. Bez problémů...[/QUOTE]
Plugin do TotalCMD pouzivam... Ale jak rikam - 50MB a dost..
Andilek (173)|12.4.2005 08:55
No ja kopiroval pres AS asi 1.5GB a vse v pohode. Nebyt tohodle threadu (a par ostatnich) tak nevim o problemu. Ale je fakt, ze ctecka je mnohem rychlejsi.